RE/MAX One Tábor

Aktuální opatření s ohledem na Koronavirus

Vážení klienti,

chceme Vás informovat, že vzhledem k aktuální situaci s Koronavirem v ČR jsme přistoupili k určitým preventivním opatřením. Všichni naši makléři jsou instruováni ohledně dodržování základních bezpečnostních opatření. Tyto preventivní kroky slouží k ochraně lidského zdraví jak na straně klientů, tak našich makléřů. Přesto jsme plně připraveni poskytnout Vám profesionální služby v souvislosti s poradenstvím, prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí a dalšími doplňkovými službami tak, jak jste u RE/MAX již léta zvyklí.

Pravděpodobně se setkáte s tím, že budete ze strany makléřů při sjednávání či potvrzování schůzky dotázáni i na Váš zdravotní stav. Prosíme proto, abyste toto preventivní opatření respektovali. Pokud se právě necítíte dobře, kolegové ochotně schůzku přesunou na nejbližší vhodný termín nebo si společně nastavíte jinou formu komunikace. Nemusíte se tak obávat, že o Vaši vysněnou nemovitost přijdete kvůli nemoci. Naším primárním cílem je tedy v tuto chvíli ochrana našich klientů i makléřů. Stejně tak naši makléři nesmí poskytovat své služby, pokud se u nich objeví jakékoli, byť jen minimální příznaky, které by mohly poukazovat na teoretické podezření z onemocnění.

Aktuální informace spojené s vývojem situace naleznete na webu vlády ČR: https//1url.cz/MzQRk a Ministerstva zdravotnictví: https://1url.cz/RzQaC

I za současných ztížených podmínek jsme připraveni poskytovat naše služby s maximální péčí a v plném rozsahu k vaší spokojenosti.

Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další spolupráci.
Tým RE/MAX  

  

Kancelář RE/MAX One

Pražská 223
Tábor
390 01

Telefon

+420 739 500 510

E-mail
Identifikační údaje

IČ: 26108372
DIČ: CZ26108372

Kancelář RE/MAX One

Pražská 223
Tábor
390 01

Telefon

+420 739 500 510

E-mail
Identifikační údaje

IČ: 26108372
DIČ: CZ26108372

  

Napište nám
close slider