RE/MAX One Tábor

Ten správný obor podnikání

Hledáte nové uplatnění pro sebe nebo svou investici do podnikání? Zamyslete se, v jakém oboru je dobré své plány realizovat. Jsou obory, které první závan poklesu ekonomiky může zásadně poškodit. A pak jsou obory, které budou prosperovat za jakékoli ekonomické situace. Jak je to možné? Protože některé oblasti lidské činnosti budou potřeba v jakékoliv době.

Remax One - Ten správný obor pro podnikání

Uvažujete o své další pracovní, nebo podnikatelské budoucnosti? Jsou lidé, kteří nikdy nedokáží vystoupit ze zaměstnaneckého poměru. Jejich hlavní obavou je strach z neúspěchu v podnikání. Často tito lidé sledují ty úspěšné a přemýšlí, jaké by to bylo pracovat sám na sebe nebo dokonce založit vlastní společnost, kterou jednou odkáží svým dětem. Podnikání je totiž vklad do budoucnosti, a to nejen té nejbližší. Ale i neúspěch se dá do jisté míry eliminovat, pokud se rozhodnete následovat odzkoušený model.

Získejte možnost pracovat pod zavedenou, známou značkou. To vše zásadně usnadní první podnikatelské kroky

Správná příležitost ve správném segmentu

Zásadním rozhodnutím je najít si správnou příležitost. Objevit segment, který by nebyl obsazen konkurencí a kde by bariéry vstupu byly minimální, je dnes prakticky nemožné. Proto se řada podnikatelů místo toho zaměřuje na segmenty, které mají budoucnost a ve kterých leží potenciál. Jenže který obor je takový, že se ho nedotknou výkyvy ekonomiky a další vlivy? Jedním z takových dlouhodobě stabilních oborů jsou reality. Zajímavé jsou proto, že nabízí příležitost v jakémkoliv ekomonickém období. Ať se ceny nemovitostí pohybují jakýmkoli směrem, trh se nikdy nezastaví. Může krátkodobě dojít k ochlazení, k menšímu počtu transakcí na trhu, ale tyto výkyvy jsou v dlouhém rámci jen krátkou epizodou. Jednoduše jde o trh, který nikdy nezmizí. Naopak, jak se na příkladech ze zahraničí ukazuje, že jeho význam neustále roste. I dnes, v době, kdy se mluví o ekonomických dopadech zdravotní krize, jsou reality oborem, který si zachovává svou hodnotu. Nemovitosti se prodávají i v těchto dnech, maximálně se mění poptávky klientů. Jestliže ještě před dvěma měsíci byla největší poptávka po menších bytech, dnes evidujeme obrovskou poptávku po chatách a chalupách jakéhokoli typu.

Zajímala by vás příležitost podnikat pod zavedenou značkou?

O to, že nemáte v realitách předchozí zkušenost, se vůbec nemusíte obávat. Ať už se chystáte podnikat jako realitní makléř nebo jste zkušený podnikatel, který hledá nový obor realizace, RE/MAX je připravený pro všechny šikovné podnikatele. Vycházíme z opakování léty vyzkoušeného, celosvětově prověřeného modelu. Ten zaručuje úspěch všem, kteří ho budou následovat. Není náhodou, že síť RE/MAX je celosvětovou jedničkou v realitním byznysu.

Zastavte se za námi na kávu, nebo nám napište váš dotaz na: petra.kabesova@re-max.cz.

  

Kancelář RE/MAX One

Pražská 223
Tábor
390 01

Telefon

+420 739 500 510

E-mail
Identifikační údaje

IČ: 26108372
DIČ: CZ26108372

Kancelář RE/MAX One

Pražská 223
Tábor
390 01

Telefon

+420 739 500 510

E-mail
Identifikační údaje

IČ: 26108372
DIČ: CZ26108372

  

Napište nám
close slider